HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Aralık 2016

Berna Ergin Ajans İle "2017" Çocuklara Geliyor

Magazinizmir
Türkiye'nin bebek/çocuk giyim sektörünün öncü markalarını, 2017 Çocuk Defilesi ile moda severlerle, Mavibahçe Fratelli La Bufala'da buluşturan berna ergin ajans, anne ile bebekleri kırmızı halıda boy gösterdiler.

Türkiye genelinde pek çok müşterisine hizmet veren Berna Ergin Ajans, profesyonel kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bebek çocuk markalarının aranılan cast ajansı oldu.
Yeni nesil Napoli mutfağının ve gurme pizzanın en iyi yorumcusu Fratelli La Bufala Mavibahçe AVM'de düzenlenen kokteylde tüm Berna Ergin ajans üyeleri, anne ve çocuklar, melek bebekler, anneanne, dedeler, büyükbaba, babaanneler, her yaştan ve Ege bölgesinden tüm kayıtlı üyeler katıldı.

Soobe, Panço, Babyboom, Bombili, Divonette,Vicco gibi en çok sevilen ve tercih edilen kıyafet markalarının yanı sıra defileye Esra Seven ile pilates yoga yapan sporsever minikler de katılım ve katkı sağladı.

Berna Ergin Ajans Yeni Yüz Çocukları Defilesi Gerçekleşti

Sahneye çıkan ve ünlü markaların kostümlerini tanıtan çocuklar gelenlere görsel bir şölen yaşattılar. Noel anne ve noel baba kıyafeti giyen bebekler de organizasyona renk kattı. Palyaçolar eşliğinde eğlenen çocuklar magazin basını tarafından görüntülendiler...

Defileden sonra yapılacak "Yeni Yıla Merhaba Partisi" ile renklenen organizasyonun ev sahibi Berna Ergin "İzmir’de oturan tüm çocuklu aileleri ve yakışıklı ve güzel gençlerimizi bu etkinliğimizde ağırladığımız için çok mutluyuz." diye konuştu.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN