HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 10 Nisan 2019

Berna Ergin Ajans Çocuk Starlarını Arıyor

Magazinizmir
Birbirinden renkli standların açıldığı "Süper Çocuk Festivali" etkinliği kapsamında Berna Ergin Ajans Çocuk sunucu, manken, model ve oyuncularının da yer alacağı karnaval coskumuzda, bize eşlik eden değerli duayen isimler de var.

Nam-ı diğer Şeker Ağa (Muhteşem Yüzyıl)'ın Ünlü oyuncusu Yüksel Ünal, Eğitmen- oyuncu Mehmet Gülerbaşlı, Film yapımcısı-senarist Murat Barutçu, Haber Spikeri Deniz Ölgün, Stand-up’çı ve Megaplus Magazin dergisi sahibi Benan Bilek, Stil Rehberi Modacı sunucu Toygar Köse, Ege Postası gazetesi kurucusu tv 35 yönetim kurulu başkanı Mithat Umutoğulları, Tiyatro oyuncusu-yönetmen Yaşar Gündem jüri olarak sahnede minik starlarla olurken, Cast Direktörü Berna Ergin Ajans kurucusu Berna Ergin Avanoğlu sunumu ile birbirinden değerli hediyeler dağıtacaklar.

Yönetmenler,yapımcılar,haber spikeri,televizyon kanal kurucuları, sunucular,ajans yöneticileri,cast direktörlerinin jüri olacağı "Çocuk Yıldızlar Sahnede" etkinliği 20/21 Nisan tarihlerinde İzmir Fuar Lunapark’ta saat 19:00/ 21:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Yetenekleri ve güzellikleri ile sahneyi dolduracak 4/12 yaş çocukların performansları değerli hediyeler ( bisiklet,ipad,oyuncaklar,marka kıyafetler) kazandırırken, ücretsiz kamera önü oyunculuk eğitimleri ve sürpriz dizi sinema reklam filmi projelerde rol alma olanağı sağlayacak.

Geleceğin Oyuncu Adayları Çocuk Yıldızlara Muhteşem Bir Haberimiz Var!

Berna Ergin Ajans’ın "Süper Çocuk Festivali" organizasyonu için düzenlediği oyunculuk reklam medya sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan değerli jüri üyelerinin katılımları ile gerçekleştirilecek etkinlikte bilim,kültür,sanat, alanında pek çok atölye çalışmalarının yanı sıra defileler ve çocuk oyuncu adaylarının katılımları ile Minik Starlar Geliyor projesi ses getiriyor. www.bernaerginajans.com cast başvuru formunu dolduran tüm aileler etkinliğe katılabilecek.

YAPTIĞIMIZ HER ETKİNLİK İŞTE BUNUN İÇİN; SEN YAP DİYE...!
HAYDİ BAŞVUR SEN DE DEFİLEDE, SAHNEDE, EKRANDA YERİNİ AL...
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN