HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Şubat 2020

"BEN KENDİMİ BEĞENİYORSAM KONU KAPANMIŞTIR" DİYEN HADİSE, DERGİ İÇİN VERDİĞİ POZLARI PAYLAŞTI

Magazinizmir
Son zamanlarda verdiği cesur pozlarla adından söz ettiren Hadise, dün sosyal medya hesabından bir dergi çekimi için verdiği pozları paylaştı. Hadise'nin "Ben kendimi beğeniyorsam o noktada konu kapanıyor" notunu yazdığı paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu.

Şarkılarındaki başarılarının yanı sıra konserlerinde giydiği kostümlerle gündeme gelen Hadise, bir dergiye kapak oldu. Çekimler için kamera karşısına geçen Hadise, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerinden tam not aldı.

"KİMSE KİMSEYİ BEĞENMEK ZORUNDA DEĞİL"

Dergiye verdiği röportajdan bir kesiti fotoğrafın altına yazan Hadise, "Hiçbir zaman bedenimin nasıl göründüğüyle alakalı bir korku içinde olmadım. Ayrıca kimse kimseyi beğenmek zorunda değil. Ben kendimi beğeniyorsam o noktada konu kapanıyor" dedi. Hadise'nin paylaşımı kısa sürede 268 bin beğeniye ulaştı.

 

 

İÇ ÇAMAŞIRSIZ CEKET GİYDİ

Hadise, dergi çekimlerinde giydiği fuşya renkli ceketiyle de günlerce konuşuldu. Ceketi içine herhangi bir şey giymeden tercih eden Hadise, "Bana doğru bak" notuyla Instagram hesabından bir video paylaşmıştı. Ünlü şarkıcının iç çamaşırsız yaptığı paylaşım ise 3.8 milyon görüntülenme almıştı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN