Bayileri Buluşturan Gece

2012 yılında tarım sektörüne Candem gübre ltd.şti.’nin Ege Bölge distribütörlüğünü alarak başlayan ve deneyimli kadrosuyla günden güne büyüyerek kısa zamanda sektörde sayılı firmalar arasında yer alan Kalyon Tarım Market Çeşme Altın Yunus Otelde bayilerini bir araya getirdi.Gülbin Şenkalyoncu tarafından kurularak kızı Simay Şenkalyoncu’nun yönetiminde günümüze ulaşan Kalyon Tarım Market,2013 yılında portföyüne Chrysamed Kimya ltd.şti’nin Ege Bölge distribütörlüğünü kattı. 2015 yılında ise çiftçilerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak Tıtanıum markasıyla taban gübresi üretimine başlayan Kalyon tarım Market, Tıtanıum markasıyla farklılıklar yaratarak, verimi arttırmak ve maliyetleri düşürmek adına üretmiş olduğu Tıtanıum gübrelerini tüm Türkiye ve Dünya pazarında satışa sunuyor.

Kalyon Tarım Market geçtiğimiz günlerde Gülbin ve Simay Şenkalyoncu’nun ev sahipliğinde Çeşme Altın Yunus Otelde Ege bölgesinden 150 bayisini bir araya getirdi.Geçen sene ilk kez gerçekleştirilen organizasyona bu senede katılan bayilere verilen seminerlerin ardından özel bir gala gecesi düzenlendi. Gecede Yaşar Taşpınar orkestrası sahne alırken solist İlker Doruk’un seslendirdiği şarkılar dinleyenleri mest etti. Mezdeke dans gurubu ise şovlarıyla izleyenleri büyüledi.

Gecede bir konuşma yapan Simay Şenkalyoncu, verdikleri destek ve 2015 yılında gösterdikleri performanstan dolayı katılımcıları tebrik ederek teşekkürlerini iletti. Şenkalyoncu; "Kalyon Tarım Market müşterilerine doğru zamanda, doğru ürün ve en uygun maliyetle bayilerine hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Bayi odaklı çalışan firmamız 2014 yılında zirai ilaç toptancılığını da alarak sektörde uzun soluklu kalmak için hedeflerini belirlemiştir. 2015 yılında ise çiftçilerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak Tıtanıum markasıyla taban gübresi üretimine başlayan şirketimiz, farklılıklar yaratarak, verimi arttırmak ve maliyetleri düşürmek adına üretmiş olduğu Tıtanıum gübrelerini n de desteğiyle üreticiyle buluşturuyor burada bayilerimizin önem ve katkısı yadsınamaz" dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Candem gübre İzmir, İzmir Candem gübre, Kalyon Tarım Market Çeşme, Çeşme Kalyon Tarım Market, Çeşme Altın Yunus Otel, Gülbin Şenkalyoncu, Simay Şenkalyoncu, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı