HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Şubat 2017

Bassel Pilates Studio'da Kişiye Özel Pilates Dönemi

Magazinizmir
Fitness ve spor sektöründe birçok ilke imza atan Aysel Hasanova Uğurlu ve Bahattin Uğurlu, Hatay Poligon'da bulunan Bassel Pilates Studio ile kişiye özel pilates hizmeti sunuyor.

İzmir'in en eski markalarından Aktif Spor Kulübü'nün de Kurucusu olan ve bugüne dek Spor Platformu, Aktif Training Zone ve beden eğitimi spor yüksek okullarına hazırlık programı olan Aktif Akademi Spor Merkezi'ni sektöre kazandıran Uğurlu çifti, son dönemde giderek önem kazanan kişiye özel pilates sektörüne de yatırım yaptı.

Bassel Pilates Studio Kurucusu Aysel Hasanova Uğurlu, "Bassel Pilates Studio'da Uluslararası Balanced Body University (BBU) ekipmanlarının kullanıldığı, tüm sertifikalara sahip ve sürekli gelişimi hedef almış profesyonel eğitmenlerle hizmet veriyoruz. Her yaş grubu ve kondisyon seviyesindeki kişilere yönelik farklı pilates programları uyguluyoruz" dedi.

Misafirlerini gerçek pilates deneyimiyle tanıştırmak istediklerini kaydeden Aysel Hasanova Uğurlu, Bassel Pilates Studio'nun tasarımı ve dizaynını ünlü iç mimarlarla birlikte belirlediklerini ve kişiye özel pilates sektöründe iddialı olduklarını sözlerine ekledi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN