HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 1 Kasım 2016

Balonun Gelirleri Eğitime Gidecek

Magazinizmir
Kemalpaşa Lions Kulübü Üyeleri, Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. Kuruluş yıl dönümünü coşkuyla kutladı.

Kemalpaşa Ramada Otel’te Lions Kulübü üyeleri ile davetlilerin katıldığı geceye eşleri ile birlikte 120 kişi katılırken, geceden ve yapılan açık artırmadan elde edilen gelirde çocuklara burs oldu.
Her şeylerini borçlu oldukları Cumhuriyet’i anlamına uygun olarak kutlamak için üyeleri ile bir araya geldiklerini dile getiren Kemalpaşa Lions Kulübü Dönem Başkanı Avukat Birgül Özen, Cumhuriyet değerlerini yaşatmanın en büyük görevleri olduğunu söyledi.

Eğitime Tam Destek

Kulüp olarak faaliyetlerinden elde ettikleri gelirleri eğitim çalışmaları için kullandıklarını dile getiren Özen, "Bu gecede de bir açık artırma yaptık. Geceden ve açık artırmadan elde ettiğimiz gelirleri burs fonumuza aktaracağız. Bugüne kadar Kemalpaşa’da birçok okulun ihtiyaç duyduğu eksiklikleri giderdik. Okullara kütüphane kazandırdık. Öğrencilere burs verdik. Bundan sonra da Cumhuriyetimizin geleceği için çok gerekli olan eğitim konusunda etkin bir şekilde çalışacağız" dedi.

Gecede Musicana Band orkestrası eşliğinde Solist Açelya Alan birbirinden güzel popüler parçaları seslendirirken, gece hep birlikte 10. Yıl marşının okunması ile sona erdi.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN