MAGAZİN -- 25 Ağustos 2015

Balayı Tatili Phuket'te

Magazinizmir
Soy Metal A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ve Emire Porsuk’un oğulları Mustafa Porsuk ile İnşaat mühendisi Oktay Atik ve Zerrin Atik'in kızları Merve Atik, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğrenim gördükleri dönemde tanışan çifti bu özel günlerinde aile dostlarının yanı sıra iş dünyasının ve İzmir cemiyet hayatının tanınmış simaları da yalnız bırakmadı.
Eldor Elektronik Ve Plastik Malzemeleri Üretim Şirketi’nde Mekatronik mühendisi olarak görev yapan Mustafa Porsuk’un nikah masasındaki şahitliğini Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım, İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar üstlenirken Mekatronik ve biyomdedikal mühendisi Merva Atik’in şahitliğini ise işadamı Savcı Top üstlendi. Merve Atik’in Özlem Süer şıklığını yansıtan gelinliği göz doldururken Mustafa Porsuk’un Sarar imzasını taşıyan damatlığı büyük beğeni topladı.Çağlar Çiçekçiliğin düzenlediği düğün törenin en güzel anlarını Etistar fotoğrafçılık ölümsüzleştirdi. Çift balayı için Phuket’e gideceklerini belirtti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN