Balayı Tatili Bodrum’da

Eczacı İnci Afşaroğlu Markası’nın sahibi Mehmet Fevki Afşaroğlu ile Avukat Melek Merve Özdemir, Kaya İzmir Thermal&Convention’da düzenlenen görkemli düğün töreniyle bir ömür birlikteliğe evet dedi.Gürel Afşaroğlu ve İnci Afşaroğlu’nun oğulları Mehmet Fevki Afşaroğlu ile Yaşar Özdemir ve Belgin Özdemir’in kızları Melek Merve Özdemir’in nikah masasındaki şahitliğini İskender İnce, Mustafa Yörü ve Ercüment Karasulu üstlendi.

Gelin hanımın Pronovias şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Scabal markasının tasarımı damatlığı ile Merve Özdemir’e eşlik eden damat bey şıklığı ile göz doldurdu.

Geçtiğimiz kış aile arasında tanışan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı. Çift balayı için Bodrum’a gideceklerini açıkladı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İnci Afşaroğlu, Mehmet Fevki Afşaroğlu, Melek Merve Özdemir, Kaya İzmir Thermal&Convention, Gürel Afşaroğlu, Yaşar Özdemir, Belgin Özdemir, Mustafa Yörü, Ercüment Karasulu, Pronovias Gelinlik, Scabal Damatlık, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı