Aziz ve Saraçoğlu Ailelerinin Mutlu Günü

BPW Otomotiv Satış Müdürü Yasin Aziz ile Grup7 Halkla İlişkiler Ajansı’nda Müşteri İlişkileri Yönetmeni olarak görev yapan Rengin Saraçoğlu, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi.4 sene önce arkadaş ortamında tanışan çifti bu özel günlerinde de yalnız bırakmadı.
Şenol Saraçoğlu ve Füsun Saraçoğlu’nun kızları Rengin Saraçoğlu’nun nikah masasındaki şahitliğini Abdullah Kığili üstlenirken Beno Aziz ve Ayla Aziz’in oğulları Yasin Aziz’in şahitliğini Megi Aziz Gabriyel üstlendi.

Rengin Saraçoğlu’nun Provanias şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken Yasin Aziz’in Network imzasını taşıyan damatlığı konuklardan tam not aldı. Çift balayı için Mikanos’a gideceklerini söyledi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER BPW Otomotiv İzmir, İzmir BPW Otomotiv, Yasin Aziz, Grup7 Halkla İlişkiler Ajansı İzmir, İzmir Grup7 Halkla İlişkiler Ajansı, Rengin Saraçoğlu, Kaya İzmir Thermal& Convention, Şenol Saraçoğlu, Füsun Saraçoğlu, Beno Aziz, Ayla Aziz, Provanias İzmir, Network İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti