HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 28 Nisan 2018

Ayşe Tolga, İzmirli Kadınlarla "Güzellik Sohbetleri"nde Buluştu

Magazinizmir
Dünyanın önde gelen dermokozmetik markalarını Türk kadınları ile buluşturan Cortex Pharma’nın,Türkiye genelinde gerçekleştirdiği “Güzellik Sohbetleri”nin ikinci durağı İzmir oldu.

Ev sahipliğini Cortex Pharma Marka Elçisi Ayşe Tolga’nın üstlendiği davette, İzmirli kadınlara sağlıklı güzelliğin formülleri anlatıldı.

Dermokozmetik üretimi adına doğayı büyük bir dikkatle gözlemleyen, onun eşsiz dengesiyle barışık, doğallığı kendine ilke edinmiş dünyanın en özel markalarını Türk tüketicilerle buluşturan CortexPharma’nın,her ay farklı illerde gerçekleştireceği“Güzellik Sohbetleri”nin ikincisi İzmir’de düzenlendi. Ev sahipliğini CortexPharma Marka Elçisi Ayşe Tolga’nın yaptığı etkinlik, 27 Nisan Cuma günü Özlem Sayıner Eczanesi’nde gerçekleşti. Tolga etkinlikte, kişisel bakımına önem veren kadınlara dermokozmetik ürünlerinin, doğal güzelliğin ve kaliteli yaş almanın önemini anlattı.

Dermokozmetik Ürünlerle Daha Sağlıklı Bir Güzellik Mümkün!

"Cildimizin ihtiyaçlarını bilmek, doğasını anlamak ve doğru ürünle doğru zamanda doğru uygulamayı yapmak, güzel bir cilde kavuşmak için ilk adımdır" diyen Cortex Pharma Marka Elçisi Ayşe Tolga, sözlerine şu şekilde devam etti: "Estetik kaygımız ve güzelleşme çabamız tarih boyunca var olmuş ve artmaya devam etmiştir. Diğer bir yandan kişinin beden ve ruhen iyi yaşam standartlarına ulaşması ve bu standartları sürdürmesi bulunulan çağ ve çevre koşulları dolayısıyla ne yazık ki dışarıdan müdahaleyi de beraberinde getiriyor. Tedavi edici özelliği bulunan ancak ilaç gibi yan etki yaratmayan dermokozmetik ürünler tamda burada devreye giriyor ve bizlere bu konuda daha etkileyici, daha hızlı, daha sağlıklı bir şekilde yaş almamız için yardımcı oluyor."

Ayşe Tolga’dan Sağlıklı Güzellik Reçetesi

Güzellik Sohbetleri’nde İzmirli kadınlarla buluşan Ayşe Tolga, etkinlik boyunca kendisinden tavsiye almak isteyenlerle birebir görüşmeler yaparak, kişisel sağlıklı güzellik seansları düzenledi. Ayşe Tolga’nın anket sorularını cevaplayan kadınlar, kendileri için özel olarak hazırlanan sağlıklı güzellik reçeteleri ile birlikte makyaj ve cilt bakım uygulamalarına da sahip oldular. Cortex Pharma, "Güzellik Sohbetleri" kapsamında misafirlerine çeşitli sürpriz hediyeler ve o güne özel fırsatlar içeren kampanyalar da sunuyor.

 

www.cortexpharma.com
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN