Ayşa Tur, 19 Yaşında

Turizm sektöründeki 19. Yılını kutlayan Ayşa Tur, çalışanları ve aileleriyle Swissotel'de bütünleşti.İzmir merkezli olarak yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, otel rezervasyonları, tur programları ve kongre organizasyonları alanlarında hizmet vermekte olan Ayşa Tur, sektördeki 19. yılına ulaşmasının gururunu yaşıyor. Tecrübesi ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti felsefesiyle İzmirlilerin hizmetinde olan Ayşa Tur, Swissotel’de düzenlenen organizasyonla 67 çalışanı ve aileleriyle 19. yaş kutlamasının çoşkusunu yaşadı. Ayşa Tur Yönetim Kurulu Başkanı Songül Bayram Baysal, bügünkü başarıda en büyük payın çalışanların olduğuna işaret ederek, “Nezih bir müşteri profiline sahibiz. Çalışanlarımız da alanında profesyonel ve özel yetenekli. Başarımızda en büyük sır ciddi, hızlı, özverili, ve zamanı iyi kullanarak çalışmak” dedi.

Ayşa Tur Müşteri Temsilcisi ve Halkla İlişkiler Müdürü Ufuk Karaaslan ise, 67 çalışan, İzmir merkez, Ankara ve İstanbul olmak üzere 3 acente ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dış Hatlar’da ki ofisleriyle müşetirilerine kaliteli hizmet vermeye devam ettiklerinin altını çizdi. Karaaslan, Ayşa Tur’un IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi olduğunu ve bütün hava yollarının biletlerini kesmeye yetkili bir acente olduklarını söyledi. “İnternet son zamanlarda her ne kadar bize rakip olmuş görünse de biz müşterilerimize bire bir canlı destek sunuyoruz” diyen Karaaslan, müşterilerine 24 saat hizmet veren ilk acente olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.

Ufuk Karaaslan, Ayşa Tur olarak hedeflerine de değindi; “ Özellikle şirket sahibemiz Songül Bayram Baysal’ın özel hedefi olarak yeni mezun olup sektöre adım atmak isteyen gençlere, ya da turizm sektörüne gönül vermiş ama iş imkanı bulamamış gençlere iş alanı yaratmak. Bugün de 67 personelle hizmet vermemizin amacı da odur. Bir acente 25 ya da 30 personelle işleyebilir. Fakat biz hem hizmet hızımızı ve kalitemizi artırmak hem de sektöre insan kazandırmak amaçlı böyle bir şey yapıyoruz. Hedef bu sayıyı 77, 87, 97 hatta 107’lere taşımak” dedi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ayşa tur izmir, izmir ayşa tur, ayşa tur kutlaması izmir, Swissotel izmir, izmir Swissotel, Songül Bayram Baysal, Ufuk Karaaslan, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı