Aydilge Çocuklar İçin Söyledi

Gerçekleştirdiği birbirinden keyifli etkinlikler ve alışveriş imkânıyla İzmir'in kalbi olmaya devam eden İzmir Optimum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda minik ziyaretçilerini ünlü sanatçı Aydilge ile buluşturdu.İzmir’in en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezi Optimum Outlet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle kutladı. Sevilen şarkıcı Aydilge, Optimum’da en beğenilen şarkılarını çocuklar için seslendirdi. "Gel Sarıl Bana" şarkısıyla büyük çıkış yakalayan ünlü müzisyen mini konserinin ardından düzenlenen imza gününde minik hayranlarına albümünü imzalayarak çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Aydilge’yi İzmir’deki imza gününde yalnız bırakmayan hayranları genç yıldızı yakın markaja aldı.

Optimum’u dolduran Aydilge hayranları genç sanatçının mini konserini büyük ilgiyle izledi. Müzik listelerinin ilk sıralarına demir atan şarkıları ile İzmirliler’i coşturan Aydilge sevenleri ile tam anlamıyla hasret giderdi. Konserin sonunda sanatçı alkış yağmuruna tutuldu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Optimum Alışveriş Merkezi, İzmir Aydilge, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti, İzmir Magazin, İzmir Magazin Haberleri