Avrupa'nın En Büyük Müzik Partisi Sziget Başlıyor

2 kere Yılın en büyük festivali seçilen Sziget Budepeşte'nin Obudai Adası'nda yapılıyor.10-17 Ağustos arasında gerçekleşecek festival aralıksız 1 hafta sürüyor. Çılgın eğlence hiç kesintiye uğramadan, katılan 400 binden fazla müziksevere bir hafta boyunca unutulmaz anlar yaşama şansı sunuyor.

Eğlencenin Zirvesi

60'tan fazla sahnede eş zamanlı gerçekleşen konserleri dinleyebilen müzikseverler bu özgür adada denize girerek ve yoga ile rahatlarken kurulan sirk ve oyun alanlarında da vakit geçirebiliyorlar.

Dünya Starları Sahne Alacak

Açılışını Robbie Williams'ın yapacağı festivalde Limp Bizgit, Gogol Bordello, Goran Bregovic, Kasabian ve Martin Garrix gibi starlarda yer alacak.

Sziget'te Bir de Türk Grup Sahne Alıyor

Yok Öyle Kararlı Şeyler isimli grup bu çılgın festivalde sahne alacak dev sanatçıların arasında kendine yer bulmuş. 70 ülkeden katılımın olduğu büyük organizasyonda bir Türk grubun sahne alması da oldukça önemli ve gurur verici.

Türkiye'den Katılım Çok Fazla

Macaristan'daki özgürlük adasına Türkiye'den de önemli oranda katılım olmakta. Gitmenin çok zor olmadığı Budepeşte de unutulmaz bir hafta geçirmek isteyenler bu deneyimi yaşamak için bu organizasyonu bir köşeye not edebilirler.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Müzik Partisi Sziget izmir, izmir Müzik Partisi Sziget, Obudai Adası izmir, müzik festivali izmir, izmir müzik festivali, Yok Öyle Kararlı Şeyler izmir, izmir Yok Öyle Kararlı Şeyler