HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 18 Ocak 2018

Atakan Arslan Türkiye'de Bir İlke İmza Atıyor

Magazinizmir
2011 yılında MuayThai dünya şampiyonu olarak ilk altın madalyayı ülkemize getiren ünlü milli sporcu Çağan Atakan Arslan, Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Ünlü kickbokscu Atakan Arslan, dünyaca ünlü kickbokcsuların ringe çıktığı uluslararası ‘MixFight Championship’ turnuvasını Türkiye’ye gerçekleştiriyor. 27 Ocak’ta İzmir Buca Belediyesi’nin katkılarıyla 9 Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan 'MixFight Championship' turnuvasında dünyaca ünlü boksörler, Bob Sapp, Max Van Gelder, Peter Aerts, Remy Bonjasky, Mehmet Özer başta olmak Selçuk Ustabaşı ve Atakan Arslan'ın yanı kick boks sporunun başarılı isimleri dövüşecek.

170 Ülkeden Canlı Yayınlanacak

170 ülkeden canlı olarak yayınlanacak olan 'MixFight Championship' organizasyonunda dünyaca ünlü boksör BobSapp ile bir de gösteri maçı gerçekleştirecek olan Atakan Arslan "Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyorum. Türkiye’de dövüş sporlarına katkı sağlayacak dünyaca ünlü bir organizasyon olacak. İlk defa ringde olduğum kadar böyle büyük bir organizasyonu ülkemizde gerçekleştirmenin gururunu yaşıyorum. Tüm vatandaşlarımızı bizleri desteklemeye davet ediyorum" dedi.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN