Aslan ve Ünal Ailelerinin Mutlu Günü

As Yakıt Petrol’de insan kaynakları sorumlusu olarak görev yapan Özge Ünal ile As Yakıt Petrol’ün satış direktörü Mert Aslan, Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.Bir sene önce işyerlerinde tanışan çifti bu özel günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.

Emin Gazanfer Ünal ve Nalan Ünal’ın kızları Özge Ünal’ın nikah masasındaki şahitliğini Kemal Kılıçbay, Hakan Sungur, Yiğit Belevi üstlenirken Ayhan Aslan ve Nermin Aslan’nın oğulları Mert Aslan’nın şahitliğini Kaan Irmak, Baybars Veznedaroğlu, Orca Kırker üstlendi.

Çağlar Çiçekçiliğin düzenlediği düğün organizasyonunda sahne alan Aegean Band seslendirdiği şarkılarla konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin en özel anları Etistar’ın objektifiyle ölümsüzleşti.

Çiçeği burnunda evli çift balayı için rotayı Phuket’e çevirdi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER As Yakıt Petrol İzmir, İzmir As Yakıt Petrol, Özge Ünal, Mert Aslan, Kaya İzmir Thermal&Convention, Emin Gazanfer Ünal, Nalan Ünal, Kemal Kılıçbay, Hakan Sungur, Yiğit Belevi, Ayhan Aslan, Nermin Aslan, Kaan Irmak, Baybars Veznedaroğlu, Orca Kırker, Çağlar Çiçekçilik İzmir, İzmir Çağlar Çiçekçilik, Aegean Band, Etistar Fotoğrafçılık İzmir, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti