HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Şubat 2018

Aşkın En Anlamlı Gününde Sevgilinize Küçük Bir Sürpriz

Magazinizmir
Wyndham Grand İzmir Özdilek, bu 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgililerin romantizmi iliklerine kadar hissedecekleri bir deneyimle buluşturuyor.

Carême Restaurant’ta sevgilileri muhteşem bir aşk yemeği beklerken, Ozone Night Club’te tadına doyulmaz bir eğlence çiftleri bekliyor.

Wyndham Grand İzmir Özdilek, sevgililerin bu 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.

Carême Restaurant, sevgililer gününde Türk mutfağının yanı sıra dünya mutfağının da en seçkin lezzetlerinden oluşan menüsüyle damaklarda unutulmayacak bir tat bırakmaya hazırlanıyor. Yemek boyunca canlı piyano ve keman performansı da sevgililerin bu özel gecesini unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. Ozone Nıght Club ise İzmir Körfezi’ne hakim manzarasına karşı Candan ve Erdem ikilisinin seslendireceği romantik şarkılarla sevgililerin gönlünü fethetmeyi bekliyor.

Bu Yıl Aşkınıza 'Huzur' Hediye Edin

Masalsı bir deneyim için Wyndham Grand İzmir Özdilek bünyesinde yer alan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, sevgilinizle birlikte kendinizi de şımartmanıza eşlik ediyor. Couple Serenity paketi ile ruh eşinizle birlikte stresten arınmanıza yardımcı olan Qualitasspa, muhteşem bir günün kapılarını aralıyor. Masaj paketinde bulunuan 60 dakikalık bali masajı ve 60 dakikalılk sauna ve jakuzi keyfi çiftlerin stres ve yorgunluğundan arınmasına eşlik ediyor.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN