HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 11 Ağustos 2017

ArkasSpor’da Kutlama Zamanı!

Magazinizmir
Ülkemizi hem ulusal hem de uluslararası sularda temsil ederek bir çok önemli başarıya imza atan Arkas Spor Kulübü Yelken Şubesi bu kez eğlenceye balon bastı.

Arkas Spor Kulübü Yelken Şubesi bu yıl ocak ayından beri katıldığı 4 önemli yarışın ardından hem yorgunluk atmak hem de keyifli vakit geçirerek gelecek yarışlar için moral depolamak amacıyla bir araya geldi.

Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Arkas Spor As Başkanı Bernard Arkas, Arkas Spor Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Değer, Yelken Şubesi Başkanı Mert Oruz ve Arkas Sailing Team üyeleri Çeşme Before Sunset Beach’te gerçekleştirilen davette Çeşme’nin eşsiz rüzgarına bu kez kutlamayla karşılık verdi. Bernard Arkas geceye eşi Funda Arkas ile katıldı.

İki Uluslararası Başarı Bir Arada Kutlandı

Arkas Spor Kulübü’nün yelken takımı Arkas Sailing Team, Haziran ayında zorluk derecesi yüksek ve son 50 yılın en prestijli yelken yarışlarından birisi olan St. Tropez Giraglia Rolex Cup’ta elde etmişti. Bu uluslararası önemli yarışa katılan tek Türk takımı Arkas Sailing Team, 217 tekne ve yaklaşık 3000 sporcunun mücadele ettiği büyük yarışta koyiçi yarışlarını ikinci olarak tamamlamıştı.

Gecenin yıldızı ise Laser 4.7 Gençler kategorisinde dünya şampiyonu olarak ülkemize büyük gurur yaşatan Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu YılkanTimurşah oldu.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN