HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 20 Eylül 2017

Arkas Bağlarında Muhteşem Düğün

Magazinizmir
Fransa’nın İzmir Fahri Konsolosu Zeliha Toprak- Kosova İzmir Fahri Konsolosu Dr. Muharrem Toprak çiftinin kızları Yasemin ile İnşaat mühendisi Mehmet Alpaydın- ingilizce öğretmeni Şizen Alpaydın çiftinin oğulları Batuhan Alpaydın yaşamlarını birleştirdi.

Arkas Holding İstanbul Kurumsal İletişim Uzmanı Yasemin Toprak ile Yaman Grup İstanbul Bölge Sorumlusu Batuhan Alpaydın çiftinin Lucien Arkas Bağları La Mahzen Restoran’da düzenlenen nikah ve düğünü Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Charles Fries, Başkonsolos BertrandBuchwalter, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Arkas Holding Başkanı LucienArkas, STK Başkanları ile aile ve yakın arkadaşlardan oluşan kalabalık bir davetli topluluğunu bir araya getirdi.

Büyükelçisi Charles Fries, Arkas Holding Başkanı LucienArkas, İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli, Hürriyet Ege Temsilcisi Deniz Sipali, Biengroup CEO’su Hakan Günderen ve İstanbul Peramaajansin sahibi Faruk Bafralı üstlendi. Nikah akdini ise İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu yerine getirdi.

Vakko imzalı gelinliğiyle Yasemin, L MarcelMevorah Nişantaşı imzalı şıklık yarışında olan çift, balayı tatili için Bali Adaları’nı seçti.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN