HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 14 Aralık 2016

Annesiyle Sette!

Magazinizmir
Alize Gördüm, 'Anne' dizisinde Gamze karakterini canlandırıyor.

'Anne' dizisinde Gamze karakterine hayat veren Alize Gördüm, annesi Vahide Perçin'le rol arkadaşı olmanın zorluklarını anlattı.

Altan Gördüm ve Vahide Perçin'in kızı Alize Gördüm, Star TV'de ekrana gelen 'Anne' dizisinde Gamze karakterini canlandırıyor.

Alize Gördüm, Milliyet'e verdiği röportajda, annesiyle birlikte oynamayı 'Zor bir tecrübe' olarak nitelendirdi.

"Düşünsenize hem ustanız hem anneniz" diyen Gördüm, "Sorumluluklarım var ona karşı. Her bölümde belli eleştirileri oluyor, bunları dikkate alıp hayata geçirmem lazım mesela" dedi.

"Dediklerini unutur da yapmazsa, tekrar hatırlatıyor" diyen 22 yaşındaki oyuncu, "Her yeni bölüm benim için sınav. Bir yandan da babam var, onun da söyleyecekleri oluyor. Bazen de aynı anda denk geliyorlar, iki hoca aynı anda beni eleştiriyor. Kolay değil. Ama onları çok seviyorum" şeklinde konuştu.

Altan Gördüm ve Vahide Perçin'in kızı olmanın üzerinde baskı yarattığını söyleyen Alize Gördüm, 'Onların mesleğini yapmayı ben seçtim. Layık olabilmek adına sürekli çalışıyorum, okuyorum ve araştırıyorum' dedi.

Annesiyle daha önce 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde birlikte rol alan Alize Gördüm, "Bir ustayla aynı seti paylaşmak her zaman için insana güven verir. İşteyken öyle anne falan yok. İki meslektaş gibiyiz. Roller değişiyor. Olması gereken bu zaten. O dengeyi çok iyi kurduğumuza inanıyorum" ifadesini kullandı. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN