Amerikan Koleji'nden Yalın Sesleri

Özel İzmir Amerikan Koleji’nin (ACI) kampüsünde gerçekleşen ve bir klasik haline gelen Bazaar Day’in finalinde gençler Yalın konseri ile coştular.ACI, 55 yılı aşkın geleneği ile bu yıl yine eğlence dolu bir şenliğe ev sahipliği yaptı. Eğlencenin ve heyecanın eksilmediği Bazaar Day etkinliğinde gençler unutamayacakları bir gün yaşadılar.
“Uzak Doğu” temasının işlendiği etkinliğe gelenler, ödüllü yarışmalar, insan langırtı, voleybol turnuvası, çekilişler ve karaoke gibi gün boyu süren çeşitli spor ve eğlence aktivitelerinden yararlandı. ACI ve Tevfik Fikret Lisesi öğrencilerinin dans gösterilerinin ardından İzmir Amerikan Koleji öğrencilerinin hazırladığı tasarımlardan oluşan ve tüm kreasyonları öğrencilerin sunduğu bir defile izlendi.

Defile sonrasında, gençlerin beğeniyle takip ettiği ‘Poyraz Karayel’ dizi ekibiyle keyifli bir söyleşi yapıldı. Dizi oyuncuları Celil Nalçakan (Zülfikar) ve Ali İl (Sadrettin), merak edilen sorulara verdikleri yanıtlarla öğrencilerin gönüllerini bir kez daha fethettiler. ACI Bazaar Day, amfitiyatroda yapılan ve güne damgasını vuran YALIN konseri ile sona erdi. Gençler, konser boyunca en güzel parçalarını seslendiren Yalın’a tüm şarkılarında eşlik ettiler.

ACI Öğrenci Birliği’nin, İzmir Amerikan Koleji’nde Yetişenler Derneği’nin katkılarıyla toplum hizmeti projelerine destek amacına yönelik olarak düzenlediği bu büyük organizasyona Folkart, Isuzu, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Luna Elektronik Sayaçları, Aygıt İnşaat ve Göryakınlar, Poyraz Otomotiv, SMS Gıda Olivos, House 44 Cafe, Before Sunset, Ferruh Filiz, Marge Restaurant, Republika, Beşer Balatacılık A.Ş, Ergin Erdem Studiee, Gözde Plus Clinic, Leyla Maro, Wonderbag, Mama Mia Pizzeria, Ilin’s Personal Training, Metin Helva, D&R, Shine by Pin, Kaya Prestige, Veysi’s, SBA Reklamcılık gibi şirketlerin yanısıra birçok mezun ve veli sponsor olarak destek verdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Amerikan Koleji, Yalın, Özel İzmir Amerikan Koleji, Bazaar Day, eğlence, şenlik, Uzak Doğu, ödül lü yarışma, insan langırtı, voleybol turnuvası, çekiliş, karaoke, spor, Tevfik Fikret Lisesi, dans gösterisi, tasarım, kreasyon, defile, Poyraz Karayel, Celil Nalçakan, Ali İl, ACI, amfitiyatro, Yalın, Yetişenler Derneği, Folkart, Isuzu, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Luna Elektronik Sayaçları, Aygıt İnşaat, Göryakınlar, Poyraz Otomotiv, SMS Gıda Olivos, House 44 Cafe, Before Sunset, Ferruh Filiz, Marge Restaurant, Republika, Beşer Balatacılık A.Ş, Ergin Erdem Studiee, Gözde Plus Clinic, Leyla Maro, Wonderbag, Mama Mia Pizzeria, Ilin’s Personal Training, Metin Helva, D&R, Shine by Pin, Kaya Prestige, Veysi’s, SBA Reklamcılık