Altınyunus'ta Muhteşem Düğün

5 ay önce nişanlanarak evlilik yolunda ilk evlilik adımı atan çifti düğün günlerinde sevenleri yalnız bırakmadı.Nikah töreni Altın Yunus plajda gerçekleşti. Düğün yemeği ise Altın Yunus un büyülü ortamında Baküs restoranta düzenlendi. Düğün törenine genç çiftin ailesi yakın akrabaları ve dostlarında oluşan 250 davetli katıldı. İzmir,İstanbul ve Bursa’da Nueraweeding Fotoğraf markasıyla bir çok marka işe imza atan damat bey Altın yunus otelde gerçekleşen kendi düğününde de fotoğraf makinasını eline aldı ve güzel kareler ile ölümsüzleştirdi.Bursa Crowne plaza Otel Banqet satiş Müdürü olarak görev yapan gelin hanım ise kendi düğün organsazyonu gerçekleştirdi.

Levent-Tülay Akdoğan‘nın kızları Gamze Akdouğan nın nikah masasındaki şahitliğini Nur Beşok Güleroğlu ve Tuğba Majeri üstlenirken Burhan-Gülten Dınlamazın oğulları Cem Ali Dınlamızın şahitliğini ise Güven Güleroğlu ve Hedi Majeri üstlendi.

Gamze Akdoğan Modacı Şenlet Hanımın şıklığını yansıtan gelinliği konuklardan tam not alırken, Cem Ali Dınlamaz vakko imzasını taşıyan damatlığı büyük beğeni topladı. Çift, balayı için rotayı Yunan Adalarına çevirdi. Bursadan gelen Turuncu Organizasyon’un düzenlendiği düğün töreninin en güzel anları Nuerawedding tarafından ölümsüzleştirildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Altın Yunus, Baküs restorant, Nueraweeding Fotoğraf, Nur Beşok Güleroğlu, Tuğba Majeri, Gamze Akdoğan, Modacı Şenlet, Cem Ali Dınlamaz, Vakko İzmir, İzmir Vakko, Turuncu Organizasyon, İzmir Etkinlikleri