HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 7 Nisan 2018

Alsancak Machka Mağazasında Özel Buluşma

Magazinizmir
Heyecanla beklenen Machka Style Talk etkinlikleri başladı! MACHKA 2018 İlkbahar-Yaz sezon koleksiyonunun Stil Danışmanı ve Moda Editörü Mert Aslan tarafından özel bir seçki ile sunulduğu Style Talk etkinliklerinin ilki Alsancak Machka mağazasında gerçekleşti.

Gösterişli ve zarif tasarımları ince işçiliğiyle buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek "pret a porter" markası olan MACHKA, Style Talk etkinlikleri kapsamında İzmirli modaseverler ile buluştu.

Etkinliğe özel ayrıcalık ve sürprizlerle 5 Nisan Perşembe günü Alsancak MACHKA mağazasında gerçekleşen yeni koleksiyon tanıtım davetinde, MACHKA İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan parçalar Stil Danışmanı ve Moda Editörü Mert Aslan’ın özel seçkisi ve sunumuyla davetlilere tanıtıldı.

Davete, giydikleri Machka tasarımlarıyla katılan birbirinden şık davetliler, etkinlik sırasında yeni koleksiyondan beğendikleri parçaları satın almayı da ihmal etmediler.

Machka Style Talk etkinliklerinin ikincisi 20 Nisan Cuma günü Bursa Sur Yapı Marka AVM Machka mağazasında gerçekleşecek.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN