Alive Open Air Festivali İzmir'de

İzmir Seferihisar, 6-7-8-9 Ağustos tarihlerinde Türkiye'nin en büyük festivallerinden birine ev sahipliği yapacak.Ünlü müzik gruplarının sahne alacağı "Alive Open Air Festivali", 60 dönümlük denize sıfır bir alanda yaklaşık 100 bin müzikseveri ağırlayacak.
Türkiye’nin en büyük müzik ve eğlence festivali olmaya aday gösterilen Alive Open Air Festivali’nde ünlü İngiliz rock grubu Anathema, şarkılarında Anadolu ezgilerine sıkça yer veren New York çıkışlı Brooklyn Funk Essentials’ın yanı sıra Türkiye’den MFÖ, Moğollar, Mor ve Ötesi, MaviSakal, BabaZula, Anima, Cem Adrian’ın da aralarında bulunduğu 29 ünlü isim, 4 gün boyunca müzikseverlere unutulmaz bir festival yaşatacak.

Üniversiteli Gruplara Özel Sahne

Festivalde, yeteneklerini ve müziklerini binlerce dinleyiciyle buluşturmak isteyen üniversiteli gruplar için de özel bir sahne kurulacak. “UniAlive” sahnesinde performanslarını gösterecek grupların ise, üniversite müzik kulüpleri tarafından seçileceği açıklandı.

Deniz, Kum ve Müzik Bir Arada

Seferihisar Belediyesi’nin katkıları ve Nomad Entertainment organizasyonuyla gerçekleşecek, 20 bin çadırlık konaklama kapasiteli festivalde katılımcılar, konserlerin yanı sıra eğlenceli vakit de geçirebilecek. Denize sıfır festival alanında plaj, yiyecek ve içecek stantları, eğlence alanları, yeterli sayıda hijyenik tuvalet ve doktor da olacak.

Ücret

Alive Open Air Festivali için günlük giriş bileti 35 TL, 4 günlük kombine bilet 60 TL, kamp + kombine bilet ise 80 TL’den satışa çıkarıldı.

Alive Open Air Festivali’nin Konser Programı Şöyle:

6 Ağustos – Anathema, Metalium, Pitch Black Process, Murder King, Nemrud, Soul Sacrifice, Kanca.
7 Ağustos – Brooklyn Funk Essentials, BaBa ZuLa, Peyk, Entu, Reşat Öden, Mızıkçı Melodiler, Burcu Tatlıses.
8 Ağustos – Mor ve ötesi, Cem Adrian, Anima, Kesmeşeker, Yüzyüzeyken Konuşuruz
Adamlar, Barış Demirel.
9 Ağustos – MFÖ, MaviSakal, Moğollar, She Past Away, Kül, Ehl-i Keyf, Nilüfer Açıkalın, DJ’ler Çağlan Tekil, Murat Meriç , Naim Dilmener, Akif Burak Atlar.

Festival ile ilgili detaylı bilgiye www.aliveopenair.com adresinden ulaşılabilir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Alive Open Air Festivali izmir, izmir Alive Open Air Festivali, üniversiteli gruplar izmir, MFÖ izmir, Moğollar izmir, Mor ve Ötesi izmir, MaviSakal izmir, BabaZula izmir, Anima izmir, Cem Adrian izmir, UniAlive izmir, izmir UniAlive, üniversite müzik kulüpleri izmir, izmir üniversite müzik kulüpleri, Seferihisar Belediyesi izmir, Nomad Entertainment izmir, denize sıfır festival izmir, Anathema izmir, Metalium izmir, Pitch Black Process izmir, Murder King izmir, Nemrud izmir, Soul Sacrifice izmir, Kanca izmir, Brooklyn Funk Essentials izmir, Peyk, Entu izmir, Reşat Öden izmir, Mızıkçı Melodiler izmir, Burcu Tatlıses izmir, izmir etkinlikleri