Alışveriş Şenliği Folkart Towers'ta Başlıyor

İzmir'in sembol yapılandan biri olan Folkart Towers'ta 10-13 Aralık tarihlerinde Folkart New Year Bazaar etkinliği düzenlenecek.Yeni yıl alışverişinin önemli bir durağı haline gelecek Folkart Bazaar’da mücevherden giyime, süslemeden hediyelik eşyaya, aksesuardan dekorasyon ürünlerine kadar pek çok alternatif yer alacak. Sevilen tasarımcılar ve yaratıcı markalar İzmirlilerle buluşacak. Folkart ve Diva Dergisi işbirliği ile düzenlenecek etkinlikle, İzmirliler eğlenceli dört gün geçirecek.

Bir cazibe merkezi haline gelecek Folkart Towers çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Açılış kokteylinin ardından Folkart Çarşı içerisinde mini konserler, çocuklara özel aktiviteler, söyleşi ve workshoplar gerçekleştirilecek. Folkart Çarşı’da eğlenceli zaman geçirip sinema ve restoranlardan yararlanmak da mümkün olacak.

Kurulacak özel alanda yer alacak markalar arasında, Marble&Co, Canseli Özhelvacı, Pastense by Güliz Taşdemir, Mi Sette, Agu Alaçatı, Tooche, Azza Vera, Filiz Aslı Tasarım, Kaytu Design, prEp Bags by Ezgi Durmaz, Emel Demirbilek, KİTVAK, Yourbag, Özlem Keskin, Şebnem Örki, Nilgün Özbek, Baggio Rossini, Koruncuk Vakfı, Lojimax, Santo Şaul, Degrape, Cellini, Sevinç Ürkmez bulunuyor. 

Ünlü bloggerlar Duygu Şenyürek ve Damla Kalaycık 4 günlük etkinlik süresince çeşitli söyleşiler ve workshoplar gerçekleştirip, sosyal medyada paylaşımlarda bulunacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Folkart Towers İzmir, İzmir Folkart Towers, Folkart New Year Bazaar İzmir, İzmir Folkart New Year Bazaar, Marble&Co İzmir, Canseli Özhelvacı, Güliz Taşdemir, Filiz Aslı Tasarım, Ezgi Durmaz, Emel Demirbilek, Özlem Keskin, Şebnem Örki, Nilgün Özbek, Sevinç Ürkmez, Duygu Şenyürek, Damla Kalaycık, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyet Hayatı