HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 19 Mart 2018

Ali Poyrazoğlu MaaNaa'yı Anlattı

Magazinizmir
Etiler'de yeni bir yaşam vaadeden 'MaaNaa 30' ve 'MaaNaa 47' projelerinin lansmanı Sunset Grill Bar'da yapılan özel davet ile gerçekleştirildi.

MaaNaa’nın marka doğuş hikayesi ve felsefesinin usta tiyatrocu Ali Poyrazoğlu tarafından anlatıldığı etkinliğe, iş ve cemiyet hayatından çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Kent merkezinde gerçekleştirdiği tüm projelerinde lüks ve güvenli yaşam alanları yaratma misyonuyla çalışmalarını sürdüren RAM GMY, Etiler’de yapacağı MaaNaa 30 ve MaaNaa 47 isimli iki yeni projenin lansmanını Etiler Sunset Grill & Bar'da gerçekleştirdi.

Seçkin davetlilerin katıldığı davet, Ali Poyrazoğlu’nun “MaaNaa” için yapmış olduğu marka hikayesi anlatısıyla başladı. MaaNaa’nın marka doğuş hikayesini, logoda bulunan 4 renkteki kapıların anlam ve felsefesini, bu felsefenin yapılara nasıl yansıdığını anlatan Poyrazoğlu'nun ardından Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Turfanda'nın kısa bilgilendirmesi ile projeler tanıtıldı. Didem Bağrıaçık, Levent Erden, Şah Yaycı, Jülide Ateş, Harun Erdenay, Aytek Şermet, Ezra Çetin, Ece Vahapoğlu, Gülay Kuriş, Müge Karamızrak, Haldun Altuna, Elif Edes Tapan, Defne Sarısoy ve Özlem Kaymaz'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü yüzün katılımı ile gerçekleşen yemekli davette renkli ve keyifli anlar yaşandı.

Çevreyi tanıyan, ihtiyaçları bilen ve simge projelere imza atmış ünlü tasarımcı ve mimar Cem Sorguç tarafından tasarlanan MaaNaa 47 ve özgün mimari ile çağdaş tasarımın bir arada kullanıldığı, Türkiye’nin en eski mimari bürosu Tekeli-Sisa tarafından tasarlanan MaaNaa 30’da, kalite, lüks ve bölge dinamiklerine uygun bir yaklaşım sergileniyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN