HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 24 Aralık 2018

Alaçatı'da Motto Wind Rüzgarı

Magazinizmir
Alaçatı'nın merkezinde yer alan Motto Wind Butik Otel, 2019 yılında da gözde tatil adreslerinden biri olmaya aday.

Butik otel konsepti ve kişiye özel hizmet felsefesiyle dikkat çeken Motto Wind'in yeni işletmecisi turizm ve otelcilik sektörünün deneyimli isimlerinden Aydın Balcı oldu.

Uzun yıllar Taksim Otelcilik A.Ş. bünyesinde Abant, Kuşadası ve son olarak da Alanya'daki tesislerde üst düzey yöneticilik yapan Balcı, amaçlarının çağdaş ve modern dizaynlı odaları ve müşteri odaklı hizmet felsefesiyle konuklara her zaman daha iyisini sunmak olduğunu söyledi.

Dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan İzmir'in incisi Çeşme Alaçatı'da bulunan Motto Wind'in, yeni yılda da tatilcilerin uğrak yeri olmaya devam edeceğini belirten Aydın Balcı,
"Alaçatı çarşısının en güzel noktasında merkezi bir konuma sahip olan otelimiz, tarihi Alaçatı güzelliklerine ve alışverişe yürüme mesafesinde. Motto Wind'den çıktığınız anda tarihi güzelliklerin keyfine varabilir, alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Konforlu odaların yanı sıra; eşsiz lezzetlerden oluşan Motto'nun özel mutfağıyla sizlere benzersiz bir tatil keyfi yaşatacağız" diye konuştu.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN