HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 8 Ağustos 2018

Akça Ailesi'nde Rüya Gibi Düğün

Magazinizmir
Akça Holding İncir Kayısı İşletmeleri Yönetim Kurulu Üyesi Melih Akça’nın kızı İpek Akça, Dilek-Ege Baydar’ın oğulları lojistik sektöründe çalışan Kayacan Baydar ile rüya gibi bir düğünle hayatını birleştirdi.

11 yıl önce tanışan ve çok iyi iki arkadaş olan İpek Akça ve Kayacan Baydar’ın bu güzel dostluğu aşka dönüştü. İkili bir süre sonra beraberliklerini nikah masasına taşımaya karar verdi. Gençler, ailelerinin de onayı ile sonsuza kadar sürecek aşklarını "evet" diyerek resmileştirdi.

La Vie Nouvelle’de gerçekleşen muhteşem düğün, iş ve cemiyet hayatından isimleri buluşturdu. Çiftin, nikah şahitliklerini İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Eski Kültür Turizm Bakanı Atilla Koç, Akça Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Akça, Mehmet Ali Akyol ve Gamze Akyol yaptı.

Gelinin gelinliği Dilek Göktaş, damadın damatlığı ise Şenol Güzey imzası taşırken, düğün organizasyonunu ise Dream Events yaptı. Gecede ünlü şarkıcı Altay da, şarkılarıyla konukları coşturdu. Çiftin balayı için tercihi ise Meksika oldu.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN