Ajans Sahibi Bu Kez Kendi Mağazasının Açılış Defilesini Yaptı

16 yıldır kendi ismiyle İzmir’de mankenlik ajansını yürüten Nilüfer Kaya, şimdi de işletmeciliğe soyundu.Daha önce takı sektöründe olan ortağı Ayşe Karaaslan ile birlikte Bornova’da bayan giyim ve aksesuar mağazası açan Nilüfer Kaya, açılışı sokak defilesi eşliğinde gerçekleştirdi.

Birbirinden güzel kıyafetlerin yer aldığı defilede ise Kaya’nın manken arkadaşları Pınar İnce, Gülce Lale, Buse Daşdelen, İrem Dilvin Başeğmez, Pınar Yiğit, Fatma Nüset, Özge Özgen,Berna Tünay ve Tuğba Susam görev aldı. Bugüne kadar pek çok organizasyonda podyuma çıkardığı mankenlerini bu kez de kendi mağazası için çıkaran güzel patron, normalden daha heyecanlıydı.

Saçları Kuaför Uğur Layık tarafından yapılan 9 kız, defilede ikişer kostüm giydi. DJ Emrah Göktaş’ın performans sergilediği açılışa gelenler arasında manken ve fotomodellerin yanı sıra İzmirli solistler Harika Esra, Emre Kartal ve Yılmaz Taner de vardı. 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Nilüfer Kaya, Ayşe Karaaslan, Bornova İzmir, İzmir Bornova, Pınar İnce, Gülce Lale, Buse Daşdelen, İrem Dilvin Başeğmez, Pınar Yiğit, Fatma Nüset, Özge Özgen,Berna Tünay, Tuğba Susam, Uğur Layık, DJ Emrah Göktaş, Harika Esra, Emre Kartal, Yılmaz Taner, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti