HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 6 Şubat 2020

AHTAPOT ANNE NADYA SULEMAN'IN ÇOCUKLARI 11 YAŞINA GELDİ

Magazinizmir
Eski bir yetişkin filmi oyuncusu ve striptizci olan Nadya Suleman, 2009 yılında bir mucize eseri 8 çocuk birden doğurdu. Zaman zaman Instagram'ı kullanan Suleman, çocuklarının doğum gününden bir kare paylaştı.

 "Güzel meleklerime mutlu yıllar" notuyla çocuklarının doğum gününden fotoğraf paylaşan Nadya Suleman, dünyanın gördüğü ender mucizelerden birine sahip.2009 yılında anne olmaya karar verdiğinde sadece 'anne' olacağı düşünülmüştü. Ancak aldığı radikal onu bir anda tüm dünyanın tanımasına sebep oldu.

Suni döllenme ile hamile kalan Nadya, kendisine çok sayıda sperm enjekte ettirdi. Doktorlar işlemin ardından Nadya'nın rahmindeki tüm spermlerin tutunduğunu söyleyince hepsinin kalmasını istedi.Dünyanın gördüğü en ilginç hamilelerden biri olan Nadya'nın hamilelik süreci de dünyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.Nadya, doğumdan sonra çocuklarını bir süre basına gösterdi ancak ardından daha sakin bir hayat yaşamaya karar verdi.

Devlet yardımları ve krediler sayesinde yaşamını idame ettirebildiğini söyleyen Nadya, yalnız bir anne olmanın çok zor olduğunu söylüyor.

Instagram'da yaptığı kutlamada, "Siz mucizelerim, meleklerimsiniz ve sizi sonsuza kadar tüm kalbimle seveceğim. 11. doğum günün kutlu olsun Noah, Maliyah, Nariyah, Yeşaya, Yeremya, Jonah, Josiah ve Makai" diye yazan Nadya'ya çok sayıda tebrik geldi.

Yakın zamanda New York Times'a konuşan Nadya, devletten bin 500 dolar yardım almasına karşın aylık harcamalarının 5 bin doları bulduğunu söylemişti.

FACEBOOK İLE BAĞLAN