HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 9 Mart 2018

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'e İzmir'de Sevgi Seli

Magazinizmir
"Ailecek Şaşkınız" filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir filmin İzmir galasında Optimum’da sevenleri ile buluştu. Binlerce İzmirli ünlü komedyenleri görebilmek için birbirleriyle yarışırken gördükleri ilgiden çok memnun olan film ekibi hayranları ile selfie çektirdi.

Selçuk Aydemir’in senaryosunu yazıp yönettiği , 'Ailecek Şaşkınız' filmi İzmir galası için başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir İzmirli sinemaseverlerle buluştu. Ahmet Kural, Murat Cemcir ve ‘Ailecek Şaşkınız’ film ekibi, film gösterimi öncesinde saat 19:00’da düzenlenen söyleşide sevenleri ile özlem giderdi.

Oldukça coşkulu geçen söyleşide Ahmet Kural ve Murat Cemcir filmde seslendirdikleri şarkıyı binlerce hayranı ile birlikte söyledi. Ünlü oyuncular daha sonra İzmir Optimum AvmCinemaximum sinemalarında filmi İzmirlilerle birlikte seyretti.

Televizyonda İşler Güçler, Kardeş Payı gibi yapımlarda büyük bir hayran kitlesi yaratan ünlü ikili İzmir Optimum’da yapılan galada Ailecek Şaşkınız filmi ile de izleyenleri kahkahalara boğdu. İzmir’i çok sevdiklerini belirten Ahmet Kural ve Murat Cemcir her geldiklerinde İzmir’de sevgi seli ile karşılanmalarından dolayı çok mutlu oldukları söyledi, tüm sevenlerini filmi izlemeye davet etti.  

FACEBOOK İLE BAĞLAN