HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 4 Temmuz 2019

ADS Piyano Akademisinden Yıl Sonu Resitali

Magazinizmir
Açıldığı günden bu yana, Alsancak ve Güzelbahçe şubeleriyle, ulusal ve uluslararası başarılara imza atan Aras Deniz Sipahi Piyano Akademisi (ADS), yıl sonu resitalini Türk-Amerikan Derneği Konser Salonu'nda gerçekleştirdi.

 Yaklaşık 500 sanatseverin izlediği resitalin ardından öğrencilere başarı belgesi ve plaketlerini sinema ve tiyatro sanatçısı Hüseyin Avni Danyal verdi.

Öğrencilerine her fırsatta sahne deneyimi yaşattıkları için mutlu olduklarını ifade eden Kurucu Aras Deniz Sipahi, yıl boyunca verdiği değerli destekleriyle kendilerini onurlandıran piyanist Gülsin Onay'a da teşekkür etti.

Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurum olduklarını ifade eden Sipahi, öğrencilerini M.E.B Usta Öğretici Diploma programı sınavlarına hazırladıklarını dile getirdi.

Aras Deniz Sipahi sözlerine şöyle devam etti: “Önümüzdeki yıl üniversite eğitimine Hollanda'da devam edecek olan öğrencimiz Ege Gür, London College of Music Grade 8 sertifikası ile, Hollanda hükümetinden 5.000 Euro burs aldı. Günümüz artık diploma ve sertifika çağı, bu anlamda çocuklarımızın CV'lerini sanatsal yönden ne kadar beslersek, uzun vadede gerek eğitim hayatlarında, gerek sosyal hayatlarında daima kazanacaklarını düşünüyoruz”

London College of Music yetki belgesine de sahip olan Aras Deniz Sipahi Piyano Akademisi, öğrencilerinin akademik eğitimlerinin yanı sıra, aldıkları bu belge ve diplomaları ile, CV'lerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Ateş ve Abdül Batur

Gamze - Eliz Kapkın

Hüseyin Avni Danyal ve Aras Deniz Sipahi

Müge Akagündüz

Naz Batı ve Hüseyin Avni Danyal

Tuana Boy ve Hüseyin Avni Danyal

FACEBOOK İLE BAĞLAN