Adalı'nın Mutlu Günü

Özel bir havayolu şirketinde pilot olarak görev yapan Mehmet Kaan Güreşçi ile Psikolog Gülçin Adalı, Kaya İzmir Thermal&Convention’da evlendi.Orhan Adalı ve Necla Adalı’nın kızları Gülçin Adalı’nın nikah şahitliğini Engin Bağceçi ve Adnan Bağçeci üstlenirken Kenan Güreşçi ve Ülkü Güreşçi’nin oğulları Mehmet Kaan Güreşçi’nin şahitliğini ise Vahit Uçkan ve Kamil Güreşçi üstlendi.

Gülçin Adalı’nın Melek Özyenilmez markasının şıklığını yansıtan gelinliği ile düğüne katılan konuklardan tam not aldı. Mehmet Kaan Güreşçi’nin Coşkun Özynilmez imzasını taşıyan takımı da en az Gülçin Adalının gelinliği kadar beğeni topladı. Çift Balayı için rotayı Bora Bora’ya çevirdi.Beyaz Lala organizasyonun düzenlendiği düğün törenin en güzel anları Etistar fotoğrafçılık tarafından ölümsüzleştirildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Mehmet Kaan Güreşçi, Gülçin Adalı, Kaya İzmir Thermal&Convention, Orhan Adalı, Necla Adalı, Engin Bağceçi, Kenan Güreşçi, Ülkü Güreşçi, Melek Özyenilmez, Coşkun Özynilmez, Beyaz Lala organizasyon, Etistar fotoğrafçılık, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı