9 Yaşındaki Melis, 2'nci Yaşama Merhaba Dedi

Yaklaşık 2 yıl önce lösemi tanısı konan ve geçirdiği kemik iliği transplantasyonun ardından eski sağlığına kavuşan 9 yaşındaki Melis Akbaş, Tepekule Özel Günler Salonu'nda düzenlenen doğumgünü partisinde yeni yaşamına merhaba dedi.Tepekule Özel Günler Salonları tarafından ağırlanan Melis Akbaş, hem 9'uncu yaşını, hem de sağlığına kavuşmasının yıldönümünü birlikte kutladı; çifte mutluluk yaşadı.

Sınıf arkadaşlarıyla birlikte özel animasyon ekibinin oyunlarıyla neşeli saatler geçiren Melis'in mutluluğu görülmeye değerdi.

Hastalığı nedeniyle eğitimini dışardan sürdüren ve bu yıl ilk defa 3'üncü sınıfa Işıkkent Eğitim Kampusu'nda başlayan Melis Akbaş'ı bu özel gününde ailesi, öğretmenleri ve sınıf arkadaşları yalnız bırakmadı.

Melis Akbaş'ın Annesi Sevil Akbaş, yaşanan zor sürecin ardından kızlarını böylesine mutlu görmekten dolayı tarif edilmez bir sevinç yaşadıklarını belirterek, doktorları Savaş Kansoy ve Serap Aksoy'a, eğitim konusundaki destekleri için öğretmenleri Sevilay Tıraş ve bu anlamlı geceye sponsor olan Tepekule Özel Günler Salonları yönetimine teşekkür etti.

9 yaşındaki Melis Akbaş, Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji ve Kemik İliği Transplantasyonu Hastanesi’nde lösemi tedavisi görüp, Almanya'daki bir donörden alınan iliğin nakledilmesiyle sağlığına kavuşmuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Melis Akbaş, Tepekule Özel Günler Salonu İzmir, İzmir Tepekule Özel Günler Salonu, şıkkent Eğitim Kampüsü İzmir, İzmir şıkkent Eğitim Kampüsü, Sevil Akbaş, Tülay Aktaş