HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 5 Eylül 2017

6.cı Kez Sahnede

Magazinizmir
Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Çeşme Dilaila’da sahne aldı.

6. yıldan beri her 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Çeşme Çiftlik Köy Dilaila Beach'de sahneye çıkan sanatçı Ferhat Göçer'in konserinde yer yerinden oynadı. Yaklaşık bin kişinin izlediği yemekli gecede, rezervasyon yaptırmadan gelenler içeri giremedi.

Ferhat Göçer, programına nostaljik şarkılarla başladı, vakit ilerledikçe hareketli parçalarla davetlileri çoşturan Göçer, çoğunluğu hanım olan davetlilerin masa aralarında oynadıklarını görünce "Sahne önüne, sahneye buyurun rahat edin, eğlenin" deyince, hanımlar sahne önüne değil, sahnenin üzerine hücum etti. "sahne çökebilir, hanımlar bazılarınız aşağıya insin" ricasında bulunan Göçer bunda etkili olamadı.

Yüksel topuklu bir hanımın Göçer'in kazaen ayağına basması üzerine "Ay ayağım, bu acıyla nasıl şarkı söylerim" diye seslenmesi üzerine, hanımlar özür diledi, sen in ben inmem, yarımız inelim, yarıız burda kalsın" münakaşaları başladı, kısa bir süre sonra ikna olan hanımlar sahneden aşağı indi, bu kez şarkı söylemek, oynamak isteyen hanımlar , eğlenmeyi bırakıp Göçer'le fotoğraf çektirme yarışına girdiler. Türk bayraklarının dağıtılması ile başlayan program "İzmir Marşı" "Onuncu Yıl Marşı"nın söylenmesi ile sona erdi, Dilaila Beach Genel Müdürü Pırıl Öncel Çandarlı, "Nasip olursa 2018 de geleneksel hale gelen Ferhat Göçer devam edecek, sözünü aldım, artık biz bir aile olduk" dedi. 

FACEBOOK İLE BAĞLAN