46 Yılını Kutladı

UR2440 Bölge Konak Rotary Kulübü, 46'ıncı yılını Kaya İzmir Thermal&Convention'da düzenlenen gala yemeği ile kutladı.UR2440 Bölge Konak Rotary Kulüp Başkanı İlkay Söylemezoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleşen geceye 60’a yakın rotaryan katıldı. Konak Rotary Kulübünün, 14 Nisan 1970 yılında İzmir Rotary Kulübü’nün desteği ile GDB. Macit Birsel’in özel temsilciliğinde yürütülen çalışmalar sonucu kurulmuş ve Türkiye’de kuruluş sırasına göre 9.Kulüp olarak Rotary ailesine katıldığını belirten İlkay Söylemezoğlu, "Kulübümüz, ilk kuruluşunda 22 üyeden oluşan Kulübümüz 6.4.1971 tarihinde Charter alarak Uluslararası Rotary Topluluğunun bir üyesi olmuştur.

Rotary vasıtası ile inasnlığa hizmet ediyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Anne ve Çocuk sağlığı, hastalıkları önleme ve tedavi, su ve hijyen, barış ve anlaşmazlık, sosyal ve ekonomik kalkınma, temel eğitim ve okur yazarlık gibi çeşitli alanlarda faaliyetlerde bulunan kulübümüz 46 yıllık tecrübesiyle daha bir çok projeye imzaya atmaya devam edecektir" şeklinde konuştu.
Düzenlenen kutlama yemeği canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Konak Rotary Kulübü İzmir, İzmir Konak Rotary Kulübü, Kaya İzmir Thermal&Convention, İlkay Söylemezoğlu, İzmir Rotary Kulübü, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti