HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

MAGAZİN -- 21 Temmuz 2017

40Million Optical Store'den Hızlı Büyüme

Magazinizmir
Ata Optik Şirketler Grubu markası olan 40Million Optical Store yeni mağazalarıyla istikrarlı bir büyüme grafiği çiziyor.

40Million Optical Store'un Alaçatı'daki yeni mağazasının açılış törenine cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı.

Kerimcan Durmaz’ın gerçekleştirdiği açılışta konuşan Ata Optik Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yılmaz, dünyaca ünlü birçok markanın distribütörlüğünü yaptıklarını söyledi.
Yılmaz, '"Alaçatı 1, Alaçatı 2 ve son olarak da Yalıkavak Palmarina AVM’de 5'nci mağazamızı açarak 2017 yaz sezonundaki yeni mağaza açılış hedeflerimize ulaştık. 4 ay gibi kısa bir sürede böyle bir açılımı gerçekleştirebilmek zor olduğu kadar keyifli ve öğretici bir süreçti" dedi.

Hedef 40 Mağaza

5 yıl içinde 40 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini belirten Yılmaz, mağaza sayısı olarak büyümelerinin yanı sıra; bünyelerinde bulunan  "Dita", "Dita Von Tesse", "Thom Browne", "Cazal", "Cutler and Gross", "Thierry Lasry", "William", "Essedue", "JPlus" gibi dünyaca ünlü tasarım markalarını, sektörün gözde butik mağazalarında müşterilerin beğenilerine sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

1999'dan Bu Yana

1999 yılında Ankara’da Zeki Yılmaz tarafından kurulan Ata Optik Şirketler Grubu kuruluşundan bugüne kadar bine yakın firma ile iş ortaklığı yaptı. Türkiye optik ve gözlük pazarına yön veren lider markalardan biri oldu.

Grup, 04 Mart 2017 tarihinden itibaren 40Million Optical Store ünvanı altında perakende sektöründe de başarılı bir grafik çiziyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN