400 Davetli Huzurunda "Evet"

İngilizce öğretmeni Gökçe Köstepen ile Safir Yapı İnşaat ve D&D Jeneratör firmasının sahibi Yiğit Siyamoğlu, Bayraklı Saime Sultan Yalısı’nda attıkları imza ile bir ömür boyu birliktelik için "Evet" dedi.Geçen sene 28 Şubat’ta İzmir’de arkadaş ortamında tanışan çift, 8 aralıkta Swissotel’de canlı müzik eşliğinde Yiğit Bey’in evlenme teklifi yapması üzerine yaşamlarını birleştirmeye karar verdi ve bu senenin başında Sahilevleri’ndeki Biyer Event Hall’da nişan yüzüklerini taktı.

İzmir ve Alaçatı’daki La Mode Tekstil’in sahibi Mehmet Dolunay Köstepen ve Asuman Köstepen çiftinin kızları Gökçe’nin şahitliğini İzmir eski milletvekillerinden Yıldırım Ulupınar yaparken Siyam Profil PVC Şirketi’nin sahibi Tuncay ve Fatma Siyamoğlu çiftinin oğulları Yiğit’in şahitliğini ise kardeşi Süleyman Siyamoğlu yerine getirdi. 400 davetlinin yer aldığı düğünün süslemeleri Saime Sultan Yalısı tarafından yapılırken gecede sahne alan Kırmızı Reçete Orkestrası, yerli ve yabancı parçalarla düğüne renk kattı.

Gelinlik ve damatlığı İtalya’da Vakko Wedding’in Pronovias koleksiyonunda özel olarak hazırlatan Siyamoğlu çifti, balayı tatili için Phuket’i tercih etti. 

 

 

 

 

HABER: Mesut Varlık


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gökçe Köstepen, Safir Yapı İnşaat izmir, D&D Jeneratör izmir, Yiğit Siyamoğlu, Bayraklı Saime Sultan Yalısı, Swissotel izmir, Biyer Event Hall izmir, La Mode Tekstil, Mehmet Dolunay Köstepen, Asuman Köstepen, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı