MAGAZİN -- 20 Şubat 2016

33 Ressam GT Art'ta Buluştu

Magazinizmir
Yılbaşından bu yana hem kişisel hem de karma sergi etkinliklerini hızla sürdüren GT Art Galeri'nin ziyarete açılan son Karma Sergisi'nde birbirinden farklı 33 ressamın eserleri yer aldı.

İzmir'in en iyi sergi mekanlarında arasında yerini alan GT Art Galeri, sezonun ikinci karma sergisiyle sanatseverlere 'merhaba' dedi. Göz dolduran konseptiyle önümüzdeki günlerde Türkiye’nin ve İzmir’in en iyi sanatçılarına ev sahipliği yapmaya devam edeceğini belirten Sanat Danışmanı Koray Gürbüz, İzmir'i sanatla dolu bir yılı beklediğini söyledi.

Sanata Sahip Çıkalım

İzmirli sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği açılış kokteylinde konuklar sanatçılarla görüşme yapma imkanı buldu. Misafirlerle tek tek ilgilenen Koray Gürbüz, sanat ve sanata katkı koymak için herkesi beklediklerini ifade etti. Galerinin önümüzdeki günlerde ünlü sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapacağını hatırlatan Gürbüz, Haziran ayına kadar etkinlik takvimlerinin dolu olduğunu ve sergiler konusunda yetersiz kalan İzmir için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Hangi Ressamlar Var?

21 Şubat 2016'ya dek ziyaret edilebilecek olan sergide Akın Ekinci, Ali Ulvi Tunalı, Ayşen Gürbüz, Bercis Kızıltan, Bodo Vespaciano, Ece Büşra Eryılmaz, Emre Taşar, Fatoş Er, Ferda Kocaer, Funda Büyükhan, Füsun Beslenen Beşgen, Gönül Dinç, Hakan Bulut, Hilal Bulut, Kemal Coşkunoğlu, Lena Jukova, Leyla Norbekova, Meryem Berksoy, Mürüvet Çiler, Nazlı Okutgen, Nazlı Sertbulut, Necmiye Demirçinik, Nilgün İleri Köseoğlu, Nilgün Dündar, Nuran Ayanoğlu, Önder Bora, Pakize Ateş, Semra Tufan, Sevda Uçan, Sevil Arıcalı, Süheyla Gökçedaği, Yunus Bayraktar ve Zuhal Bora'nın eserleri yer alıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN