25'inci Yılda Nikah Tazelediler

Serpil ve İzzet Süsoy çifti, evliliklerinin 25'inci yıldönümünde nikah tazeledi.Serpil Hanım ve kızları Büşra Seda Süsoy’un yaptığı hazırlık sonrasında düzenlenen sürpriz gece, Mavişehir Gunna Restaurant'ta gerçekleştirildi.Geçtiğimiz yıl İzzet Bey’in kendisine evlilik teklifi yaptığını, onun üzerine bu sene de nikah töreni düzenleyerek eşine unutulmaz bir gün yaşatmaya karar verdiğini söyleyen Serpil Hanım, 50 kişilik yakın arkadaş grubunu da özel geceye davet etti.

Evlilik yıldönümlerini kutlamak için sadece akşam yemeğine çıkacaklarını zanneden İzzet Bey, karşılaştığı manzara ile şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşadı. Tıpkı normal düğünlerde olduğu gibi nikah kıyma işleminin de yapıldığı gecede, çiftin nikahını avukat arkadaşları Selçuk Ertem tazeledi. Serpil ve İzzet Süsoy’un 38 yıldan bugüne kadar olan tüm yakın dostları da nikaha şahitlik etti.

Ulukent Sanayici ve İşadamları Derneği ile İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği üyelerinin de yer aldığı törende düğün pastası da kesildi. Çift balayı tatili için Londra’ya gidecek. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Serpil-İzzet Süsoy, 25'inci Yıl, Nikah, Tazeledi, Büşra Seda Süsoy, Mavişehir, Gunna Restaurant, Selçuk Ertem, Ulukent, Sanayici, İşadamları, Derneği, İzmir, Londra, izmir etkinlikleri, izmir cemiyeti