HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 27 Aralık 2019

YENİ TÜRKÜ, ÜÇGEN TERAS’TASEVENLERİYLE BULUŞTU

Magazinizmir
Birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile yeni yıl coşkusunu alışveriş, lezzet noktaları ve festivallerle karşılayan Akmerkez Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri başladı. 40 yıldır dillerden düşmeyen parçaları ile sahne hayatını başarıyla sürdüren Yeni Türkü, Akmerkez misafirleri ile bir araya geldi.

Tüm yıl boyunca misafirlerine birbirinden eğlenceli etkinliklerle ev sahipliği yapan Akmerkez, seneyi Yılbaşı Konserleri ile kapatıyor. Üçgen Teras’ta gerçekleşecek konserlerin ilk konuğu Yeni Türkü oldu. 

Üçgen Teras,yılın son günlerinde Yeni Türkü’nün muhteşem konseri ile ısındı. Yüzlerce kişi soğuk havaya aldırış etmeden kış festivali tadında gerçekleşen konserde grubun dünden bugüne şarkılarına eşlik etti. Grup; ‘Mamak Türküsü’, ‘Olmasa Mektubun’, ‘Deliler’, ‘Bana Bir Masal Anlat’, ‘Aşk Yeniden’, ‘Yeşilmişik’ ve ‘Telli Turna’gibi sevilen şarkılarınıseslendirerek davetlilere keyifli bir akşam yaşattı.

Derya Köroğlu’nun doğum gününü unutmayan sevenleri, sanatçıyı alkış yağmuruna tuttu. Tezahüratlar karşılığında teşekkür eden Köroğlu,Yeni yılda herkesin hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle, şimdiden iyi yıllar” dedi. Grup, ‘Maskeli Balo’ ile sahneden indi.

Konserler devam ediyor

Akmerkez Üçgen Teras Yılbaşı konserleri 27 ve 28 Aralık’ta da devam edecek.  27 Aralık Cuma akşamı pop müziğin sevilen sesi Ayşegül Aldinç, dillerden düşmeyen şarkılarını hayranları ileseslendirecek.Son olarak 28 Aralık Cumartesi akşamı ise, caz alanındaki besteleri ve cover’ları ile gönülleri kazanan sanatçı Karsu, sevenleriyle buluşacak. Ardı sıra aldığı ödüllerle son yıllarda Türkiye’nin adının dünyada duyulmasında rol oynayan genç müzisyen, Akmerkez misafirleri için çok özel bir performans sergileyecek. Karsu’dan önce sanatçı Deniz Sipahi ile Tolga Akyıldız sahnede olacak.Etkinlikler tüm Akmerkez misafirlerinin katılımına açık ve ücretsiz olacak.

Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri / Deniz Sipahi & Tolga Akyıldız / 28 Aralık Cumartesi / 19.30

Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri / Karsu / 28 Aralık Cumartesi / 20.30

FACEBOOK İLE BAĞLAN