HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 27 Şubat 2020

YAVUZ DONAT VE ŞEBNEM BURSALI, İZMİRLİ OKURLARIYLA D&R’DA BULUŞUYOR

Magazinizmir
Usta gazeteci Yavuz Donat ve köşe yazarı Şebnem Bursalı, "Off The Record” kitabı için D&R İzmir Mavi Bahçe’de imza günü düzenliyor. Donat ve Bursalı’yı İzmirli okurlarıyla buluşturacak etkinlik, 29 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de başlayacak.

Köşe yazarı Şebnem Bursalı'nın söyleşi tarzında kaleme aldığı, duayen gazeteci Yavuz Donat'ın yakın dönem siyasi tarihinin perde arkasını anlattığı "Off The Record / Yavuz Donat Kitabı"nın imza günü D&R İzmir Mavi Bahçe’de gerçekleşiyor. 29 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de düzenlenecek etkinlik, İzmirli kitapseverleri Donat ve Bursalı’yla bir araya getirecek.


Kitap hakkında

Yolu Adnan Menderes, Süleyman Demirel, Turgut Özal, 12 Eylül ve 28 Şubat’tan geçen bir gazetecilik serüveni... Siyasetçilerle kurduğu dostluklarla, Anadolu notlarıyla, seçim öngörüleriyle ve kendine has tatlı sert üslubuyla... Türk gazeteciliğinin usta ismi Yavuz Donat, meslekte yarım asrı geride bıraktı. Şimdi bu elli altı yıllık serüveni bir başka gazeteciye, Şebnem Bursalı’ya anlatıyor. “Off The Record” kimi zaman hüzünlendirecek, kimi zaman gülümsetecek. Fakat şu kesin... Okuduğunuz her anıda çok şaşıracaksınız. Çünkü bu anıların hepsi... “Off The Record...”

FACEBOOK İLE BAĞLAN