HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 26 Aralık 2019

WYNDHAM GRAND KALAMIŞ YENİ YILI ÜÇ FARKLI KONSEPTLE KARŞILIYOR

Magazinizmir
Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine yılbaşına özel seçeneklerle dolu bir program sunuyor.
Yılbaşı gecesinde de misafirlerini en özel şekilde ağırlamaya hazırlanan otelde, akustik müziğin güçlü sesi Mehmet Erdem Kalamış Balo Salonu’nda sahne alacak. Aynı anda Beykoz Balo Salonu’nda çıkacak İlhan GüryalçınmisafirleriniTürkçe yabancı pop şarkıları ile eğlendirecek. Ouzo Roof Restaurant’ta ise Grek müziğinin sevilen ismi Yorgo, Yunan ezgileri eşliğinde marina manzarasına karşı yeni yıla merhaba diyecek.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine yılbaşına özel program seçenekleri sunuyor. Mehmet Erdem, Yorgo ve İlhan Güryalçın otel içinde ayrı salonlarda sahne alacak. Yılbaşı gecesinin menülerini ise otelin yeni şefi UğurAlparslan hazırlayacak.

Kalamış Balo Salonu’nda sahne alacak olan MehmetErdem, birbirinden güzelşarkılarıyla yeni yıla Wyndham Grand Kalamış’ta girecek. Beykoz Balo Salonu’nda ise İlhan Güryalçın, geçmişten günümüze Türkçe yabancı pop repertuarı ile misafirlere sınırsız bir eğlence sunacak. Otelin Kalamış Marina manzaralı teras katında yer alan Ouzo Roof Restaurant’ta ise Grek müziğin usta yorumcusu Yorgo sahne alacak.
 
 
- MEHMET ERDEM
 

 
- YORGO
 
- İRFAN GÜRYALÇIN
 
 

Her Tarza Hitap Eden Seçenekler

Wyndham Grand Kalamış yeni yıl programı için çeşitli fiyat seçenekleri sunuyor. Mehmet Erdem ile Kalamış Balo Salonu’nda yeni yıla girmek isteyenler, kişi başı 175 TL’den başlayan fiyat seçeneklerinden birini tercih edebiliyor. Fiyat kategorileri; Bistro, Loca ve Yemekli olarak üç gruba ayrılıyor. Beykoz Balo Salonu’nda gerçekleşecek İlhan Güryalçın konserine katılmak isteyenler için yemekli ve limitsiz yerli içecekli kişi başı 500 TL’yken,Yorgo ile Ouzo Roof Restaurant’ta yeni yıla girmek isteyenler için yemekli ve limitsiz içecekli kişi başı fiyat 750 TL.


Detaylı Bilgi ve Rezervasyon: 0216 400 00 00

 
FACEBOOK İLE BAĞLAN