HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 19 Şubat 2020

UFUK BEYDEMİR'İN YENİ ALBÜMÜ 20 ŞUBAT'TA DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR

Magazinizmir
Sevda Gibi isimli ilk albümü ile büyük beğeni toplayan Türk rock müziğin yeni yıldızı Ufuk Beydemir, Kristal Oda isimli ikinci albümünü 2020 Şubat ayında dinleyicilerle buluşturuyor.

Müzikal prodüktörlüğünü Tolga Görsev'in, idari prodüktörlüğünü ise Engin Akıncı'nın üstlendiği Ufuk Beydemir'in ikinci albümü Kristal Oda; rock müziğin birçok formunu içinde barındırıyor. Albüm, 50 yıllık rock müzik külliyatında yer almış punk, grunge, klasik rock, modern rock, alternatif rock ve indie rock gibi birçok türe farklı, yenilikçi ve iddialı örnekler sunuyor. 

Albümün çıkış şarkısı “İşte Bir Anda” etkileyici sözleri, bestesi, aranjesi ve yenilikçi, farklı sounduyla yılın en büyük hit şarkılarından biri olmaya aday. Şarkının klip çekimi için İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ufuk Beydemir, aynı zamanda klip hikayesinin de yaratıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Ufuk Beydemir'in yeni albümü Kristal Oda, Zoom Müzik etiketiyle 20 Şubat tarihinde tüm dijital platoformlarda, albümün çıkış şarkısı İşte Bir Anda'nın klibi ise 21 Şubat'ta yayında!

FACEBOOK İLE BAĞLAN