HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 5 Şubat 2020

TÜRK POP-ROCK MÜZİĞİNİN SEVİLEN GRUPLARINDAN GRİPİN,ÖZEL BİR ETKİNLİKLE BOYNER’DE SEVENLERİYLE BULUŞUYOR

Magazinizmir
Türkiye’nin en sevilen alışveriş destinasyonlarından Boyner, hayatın içinden renkleri mağazalarına taşımaya devam ediyor. Müşterilerinin keyifli etkinliklere katılmasını sağlayan Boyner, 8 Şubat Cumartesi saat 16.00'da Türk pop-rock müziğinin sevilen gruplarından Gripin’i sevenleriyle buluşturuyor.

Etkinlik, rahat ve özgün tasarımıyla her zevk ve stile uygun çizgileriyle dikkat çeken Cat ve Boyner’iniş birliği ile 8 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da Cevahir Boyner mağazasında düzenlenecek. Gripin, etkinlik kapsamında mini bir konser vererek sevilen şarkılarını seslendirecek. Ayrıca Gripin hayranları grubun üyeleri ile sohbet etme ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı bulacak.

Müzik ruhunu müşterileri ile buluşturan Boyner, önümüzdeki dönemlerde farklı etkinliklerin coşkusunu yaşatmaya devam edecek.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Hakkında: Türkiye'nin lider perakende grubu Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy'de açıldı. 2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye'nin 38 ilinde toplam 112 mağaza ile yaklaşık 300.000  metrekare satış alanına ulaştı.

FACEBOOK İLE BAĞLAN