Sıradışı Bir Aile Hikayesi, Çarpıcı Bir Anlatım Güçlü Bir Kadro

Başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı "Annemin Yarası", güçlü kadrosu ve çarpıcı hikaye örgüsü ile 2016 sezonunun en iddialı filmleri arasında yerini aldı.On sekiz yaşındaki Salin’in (Bora Akkaş) hayalindeki yuvayı bulmak üzere hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkmasıyla başlayan ve unutulmuş bir maziyle birbirine bağlanan iki aileyi yeniden karşı karşıya getiren filmin çekimleri geçtiğimiz Ağustos aynın ortasında Sırbistan’da tamamlanmıştı.

200 kişilik teknik ekibin 45 çekim gününde tamamladığı filmin tamamı yurtdışında ve 60 farklı mekanda çekildi.
Yapımcılığını BKM Film’in, yönetmenliğini ise Ozan Açıktan’ın üstlendiği “Annemin Yarası” 11 Mart 2016’da vizyona giriyor.

İzmir Seyircili Gösterimi Optimum Outlet'te Gerçekleşecek

Sezonun en iddialı filmlerinden olan ve oyuncu kadrosu ile ses getirecek olan “Annemin Yarası”nın İzmir seyircili gösterimi başrol oyuncularının katılımı ile 12 Mart Cumartesi günü İzmir Optimum Outlet’de bulunan Cinemaximum salonlarında BKM Ege bölge Temsilcisi Devajans tarafından gerçekleştirilecek.

İşte "Annemin Yarası"nın Kahramanları

BORİSLAV (Ozan Güven): Belgrad yakınlarında küçük bir çiftlik sahibi. Karısına son derece aşık. Avlanmayı, eğlenmeyi ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven kendi halinde bir adam.
MARIJA (Meryem Uzerli): 30’lu yaşların başında, elinden her iş gelen, çocuklara düşkün, kendisi güzel olduğu kadar etrafındaki insanların hayatını da güzelleştiren Sırp asıllı genç bir kadın.
NERMA (Belçim Bilgin): Marija ile aynı yaşlarda olan Nerma, Marija’nın aksine içine kapanık, az konuşan bir kadın. Küçük ailesi ile kendi halinde yaşıyor.

MİRSAD (Okan Yalabık): Hayatını eşine ve çocuğuna adamış kalender bir ayakkabı tamircisi. Yokluk ve yoksunluğuna rağmen mutlu ve umutlu.
SALİH (Bora Akkaş): Yetimhanede büyümüş 18 yaşında genç bir adam. Yetimhaneden çıkıp bavulunu sırtlayıp hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkıyor. Meraklı, duygusal ve mücadeleci.


Künye

Yapım
BKM Film

Yapımcı
Necati Akpınar

Yönetmen
Ozan Açıktan

Oyuncular
Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık, Bora Akkaş,


Sosyal Medya Hesapları

facebook.com/anneminyarasi
twitter.com/anneminyarasi
instagram.com/bkmonline
youtube.com/bkmonlinenet

www.anneminyarasi.com
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık, Bora Akkaş, Annemin Yarası Film, İzmir Etkinlikleri, İzmir Tanıtımları, İzmir Cemiyeti