Sımsıcak Bir Aşk Hikayesi "Hayat Öpücüğü"

Sıcacık bir aşk filmi sizlerle buluşuyor.Yaşamanın Değerini Bil

Hastalık hastası, titiz ve takıntılı Metin (Ali Sunal) ile yaşam dolu Hayat’ın (Hatice Şendil) hastanede başlayan ilişkilerini ve bu ilişki sayesinde yaşadıkları dönüşümü konu alan "Hayat Öpücüğü"samimi, eğlenceli ve bir o kadar da dokunaklı, romantik kurgusuyla yeni sezonun en dikkat çekici filmlerinden biri olmaya aday.

 

9 Ekim 2015’de vizyona girecek olan, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin proje tasarımı Ali Sunal’a ait. Senaryosunu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’nın yazdığı "Hayat Öpücüğü"nün yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

 

Hayatın Tadını Çıkar

Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset ve Zerrin Sümer gibi ekranların sevilen isimlerinin de oyuncu kadrosunda yer aldığı ve 9 Ekim 2015’te vizyona girecek olan "Hayat Öpücüğü"; hayatın her koşulda güzel olduğunu ve şartlar ne olursa olsun aşkının peşinden gidilmesi gerektiğini bambaşka bir dille anlatıyor.

 

İzmir Galası 11 Ekim Pazar Günü Optimum Outlet'te

 

Filmin başrol oyuncuları ve yönetmeni, İzmirli sevenleri ile saat 15:00’te Optimum Outlet te bir araya gelecek. AVM meydanında yapılacak olan söyleşiden sonra film gösterimi için 16:00’da Cinemaximum salonlarında buluşacaklar.

 

BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile gerçekleşecek olan etkinlik ile ilgili açıklama yapan Devajans Başkanı Erhan Gölbey "İzmirli sinemaseverler ile sezonumuzun ikinci sinema etkinliğinde buluşmaktan mutluluk duyacağız" dedi.

 

Filmin Konusu

Maceradan ve hastalıktan ölesiye korkan Metin bir gün yaşam dolu Hayat’a rastlar. Kavgalarla başlayan ilişkileri bir hayat öpücüğü gibi ikisinin de hayatını değiştirir ve Metin bu aşk sayesinde yaşamanın hayatta kalmaktan fazlası olduğunu öğrenir. Yaşamı böylesine seven ve yaşamdan böylesine korkan bu iki insan bütün imkansızlıklara rağmen birlikte mutlu olmayı becerebilecek midir?

Hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini anlatan romantik ve dokunaklı hikayesiyle bu film sevginin iyileştirici gücünü izleyiciye taşıyacak. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ali Sunal, Hatice Şendil, Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı, Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset, Zerrin Sümer, Erhan Gölbey, izmir etkinlikleri, izmir sanat, izmir cemiyeti