HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 13 Mart 2018

Nikahsız İki Düğünde Bir Taze Aşk!

Magazinizmir
BKM’nin yılın en olaylı düğünü "Düğüm Salonu"nda taptaze bir aşk! İki gelin iki damatlı "Düğüm Salonu"nda kimse evlenemiyor! Ama yan yana düğünlerin sağdıç ve nedimesi aşka düşüyor!

Elbette herşeyin düğüm düğüm olduğu düğünde, aşk da ancak güldürerek geliyor!

Onur Buldu’nun canlandırdığı Sağdıç Oğuz’un, Duygu Yetiş’in oynadığı Nedime Nermin’i tavlama taktikleri çok konuşulacak!

Birbirine giren olayları çözmek için kafa kafaya veren ikili birbirinden aldığı elektriğe engel olamayacak!

“Düğüm Salonu”nu birbirine katacak filmin eğlenceli kadrosu: Şahin Irmak (Serkan), İrem Sak (Hülya), Gonca Vuslateri (Buse), Emre Karayel (Tarık), Onur Buldu (Oğuz), Duygu Yetiş (Nermin), Salih Kalyon (Cemil), Ayşenil Şamlıoğlu (Nebahat), Nilgün Belgün (Muazzez), Bilge Şen (Züleyha) ve Murat Karasu (Yaşar).

BKM Yapımı "Düğüm Salonu", Profilo Ana Desteğiyle 16 Mart’ta Sinemalarda!

"Düğüm Salonu" Kısa Hikaye

Sizinle aynı gün, aynı yer, aynı saatte eski sevgilinizin de yan salonda evlendiğini görürseniz ve karşılaşırsanız ne olur? İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır! Düğün geceniz düğüm gecesine, düğün salonu “Düğüm Salonu”na dönüşür.
Yılın en çok beklenen komedi filmi Düğüm Salonu’nun başrollerini Şahin Irmak, İrem Sak, Gonca Vuslateri ve Emre Karayel paylaşıyor. Mizahı ve aksiyonu yüksek bu filmin yönetmenliğini Eyyvah Eyvah serisinden tanıdığımız ünlü yönetmen Hakan Algül üstleniyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN