HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 30 Mayıs 2022

Mistral Carrera’da Yaza Merhaba Partisi

Magazinizmir
İzmir’in yaşam merkezi Mistral Carrera’da Summer Party düzenlendi. Etkinliğe kurucu Melih Kahramaner ve eşi Candan Kahramaner, firma genel müdürü Mert Üstüner ev sahipliği yaptı. Çok sayıda davetlinin doyasıya eğlendiği partide firmanın satış müdürü Aysel Kolsallayan ve Satış Müdür Yardımcısı İrem Satmaz da yer aldı.

Etkinlik hakkında bilgi veren Mistral Carrera Fitness & Spa Genel Müdürü Mert Üstüner, “Yaza Merhaba etkinliği düzenledik. Saat 19.00-21.00 arası DJ eşliğinde bir sunset partimiz gerçekleşti. 21.00-00.00 arası ise FONDİP grubu canlı performanslarıyla sahne aldı.”

“Özel günlerde yaz başında ve sonunda etkinliklerimiz oluyor. Tesisimizde açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, spa’mız yer alıyor. Tatil köyü şeklinde kullanabileceğiniz bir alandan bahsediyoruz. Sadece fitness olarak düşünmek eksik kalacaktır. Burası bir yaşam merkezi olarak tasarlandı. Ailenizle birlikte gelip çocuğunuzun yüzme, basketbol ya da futbol dersi alırken sizinde aynı zamanda sizinde spor yapabileceğiniz benzersiz bir alan oluşturduk. Yazın yine bir mekanda yeni bir projemiz olacak. Yazın etkinliklerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.” 

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN