HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

KÜLTÜR & SANAT -- 20 Aralık 2019

MARKA KONFERANSI’NIN KAPANIŞINDA ZÜLFÜ LİVANELİ VE KENAN DOĞULU SÜRPRİZİ

Magazinizmir
20’nci yılında İstanbul temasını merkeze alan MARKA Konferansı muhteşem bir kapanış ile sona erdi. Konferans, yazar ve sanatçı Zülfü Livaneli ile ünlü müzisyenler Kenan ve Ozan Doğulu kardeşlerin seslendirdiği ‘Ey Özgürlük’ şarkısıyla final yaptı.

Lider konferans kuruluşu Yürekli'nin Yapı Kredi World ana sponsorluğunda düzenlediği ve 20' nci yılından merkezinde İstanbul temasının yer aldığı MARKA Konferansı sona erdi. Çırağan Palace Kempinski’nin saray binasında, 2000'e yakın iş liderinin katılımıyla açılan konferansın kapanışı yazar ve sanatçı Zülfü Livaneli ile ünlü müzisyenler Kenan ve Ozan Doğulu kardeşlerin seslendirdiği ‘Ey Özgürlük’ şarkısıyla yapıldı.

MARKA Konferansı’nın kapanış oturumunun konuğu yazar ve duayen sanatçı Zülfü Livaneli idi. Gazeteci Balçiçek İlter moderatörlüğündeki oturum alkışlarla defalarca kesildi. Oturumun sonunda İlter, Livaneli’nin ünlü ‘Ey Özgürlük’ şarkısını hatırlatarak, bir sürpriz yaptı. Piyanonun başında Ozan Doğulu, ‘Ey Özgürlük’ şarkısını çalmaya başladı. Ardından Kenan Doğulu şarkıyı seslendirdi. Tüm katılımcılar ve Livaneli için büyük bir sürpriz oldu. Seyircinin de şarkıya eşlik etmesiyle MARKA Konferansı 20’nci yılını ruhuna yakışır bir şekilde noktaladı.

 

 

 

 

Sahnede Livaneli ile buluşan Kenan Doğulu şarkının nakaratını Livaneli ve tüm katılımcılarla birlikte söyledi. 

- KENAN DOĞULU, ZÜLFÜ LİVANELİ

FACEBOOK İLE BAĞLAN