Küçük Esnaf Heyecanı Büyüyor

Küçük Esnaf'ın havalı mahalle kızı Burcu (Gupse Özay) evlilik yolunda… 8 Nisan'da vizyona girecek olan, BKM yapımı 'Küçük Esnaf' her geçen gün bir sürprizle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Filmde Berhudar (İbrahim Büyükak)'ın içten içe aşık olduğu Burcu gelin oluyor.Yüksek adrenalini ve bol kahkahalı hikayesiyle, unutulmayacak bir komedi olmaya aday 'Küçük Esnaf' için Gupse Özay gelinlik giydi. Filmdeki nişanlısı Bekir (Kadir Polatçı) ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Burcu (Gupse Özay)’nun gelinlikli halleri objektiflere böyle yansıdı.

Filmin İzmir Seyircili Gösterimi 10 Nisan Pazar Günü Optimum Outlet'te

BKM’nin tüm filmlerinde olduğu gibi “Küçük Esnaf” filmi içinde İzmir’de seyircili gösterim düzenlenecek. 10 Nisan Pazar günü Saat:16:00’da başrol oyuncularının katılımı ile Optimum Outlet’te düzenlenecek olan seyircili gösterimin biletleri sinema gişesinde ve Cinemaximum.com.tr adresinde satışa sunuldu.

Organizasyonu gerçekleştirecek olan BKM Ege bölge temsilcisi Devajans Bütünleşik Pazarlama İletişimi Başkanı Erhan Gölbey yaptığı açıklamada; "Ülkemizin içinde geçtiği zor zamanlarda bir nebze de olsa gülmenin hepimize iyi geleceğini ve tüm İzmirlileri bizimle beraber gülmeye davet ediyoruz" dedi.

Kadrosunda İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı 'Küçük Esnaf'ın yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturuyor. Senaryosunu da İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın kaleme aldığı BKM yapımı ‘Küçük Esnaf’ 8 Nisan’da vizyonda olacak!  

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Gupse Özay, İbrahim Büyükak, Kadir Polatçı, Devajans İzmir, İzmir Devajans, Erhan Gölbey, Zeynep Koçak, Cengiz Bozkurt, İzmir Kültür-Sanat, İzmir Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti